לאחר ההרשעה באונס - אשתו של כוכב ״מופע שנות ...

מדור חדשות הכוכבים של מישאל רוברט: 30 שנות מאסר בגין שני מקרי אונס היו די והותר לבוז'י פיליפס שהתגרשה מדני מסטרסון, השחקן בילי מילר ("צעירים חסרי מנוח") הלך לעולמו, יו ג'קמן ואשתו נפרדים ולאחר התחקיר: תלונה במשטרה הוגשה נגד ראסל ברנד

אשתו של כוכב ״מופע שנות השבעים״ מתגרשת ממנו לאחר ההרשעה באונס

לפני כשבועיים נגזרו על השחקן דני מסטרסון, כוכב הסדרה ״מופע שנות השבעים״ בעבר, שלושים שנה בכלא - זאת לאחר שהורשע בשני מקרי אונס שונים. כעת, אשתו, השחקנית ביז׳ו פיליפס, החליטה להתגרש ממנו. לפי מסמכים משפטיים שהגיעו לאתרי הרכילות בארצות הברית, פיליפס הגישה בקשה רשמית לגירושין ביום שני האחרון. "גברת פיליפס החליטה להגיש בקשה לגירושים מבעלה בתקופה מצערת זו", אמר עורך דינה, פיטר א. לאוזון לאתר הרכילות TMZ .

עורך דינה מסר כי בתם המשותפת נמצאת בראש מעייניה של פיליפס, וכי היא יודעת שהוא היה אבא נהדר: "המתקפה הזו הייתה בלתי נתפסת על הנישואים וחיי המשפחה שלהם. מר מסטרסון תמיד היה נוכח עבור גברת פיליפס בתקופות הקשות ביותר בחייה והיא מכירה בכך שהוא אבא נפלא עבור בתם". מקורב לפיליפס טען כי גזר הדין של מסטרסון ״הרס אותה סופית״, לאחר שעמדה לצידו לאורך כל המשפט. לאחר ההרשעה, שני מקורבים טענו כי אין בכוונתה לעזוב את בעלה, אך כעת, אנו מבינים כי כוונותיה השתנו.

כידוע, בית המשפט העליון בלוס אנג'לס גזר מוקדם יותר החודש על מסטרסון את העונש המקסימלי הקבוע בחוק, לאחר שהורשע באונס שתי נשים שהעידו נגדו. אחת מהן אף פנתה אליו במהלך עדותה ואמרה: "אתה אנסת אותי, גנבת ממני. זה בדיוק מה שאונס אומר - גניבה של הנשמה. אתה מעורר רחמים, מופרע ואלים לחלוטין. העולם הוא מקום טוב יותר כשאתה יושב בכלא". מסטרסון בן ה-47 ופיליפס נשואים מאז שנת 2011, ולהם בת משותפת אחת, בת תשע.