"שמיגדון!" מזמרת, מפזזת ושואלת שאלה אחת גדולה: מהי אהבת אמת?


קשה להסביר את הקסם של מחזות זמר קלאסיים למי שלא מתחבר אליהם. את הקושי לעמוד בפני התום שהם מתפקעים ממנו, ששוטף את הצופה ועוקר אותו מהכאן והעכשיו, מעולם עם חוקים הגיוניים או אפילו סבירים. סוחף אל מחוזות פנטסטיים מלאים בצבעוניות טכניקולורית, שמלות ממולמלות, הדר נושן, וכמובן שירים קליטים, שנונים, עשירים, שעוטפים ביד אחת ומערסלים באחרת. מחזמרים, אפילו הטראגיים שבהם, מדלגים ומפזזים בתלמים שחרשו סיפורי אגדה, שבהם ברור לנו כי הסוף הטוב ינצח בצורה כזו או אחרת, האהבה תגבר, הרעים יובסו. Who could ask for anything more?

ובכן, לא כולם אוהבים את הרעיון של לשיר ולרקוד במקום לדבר. זה כולל את אחד מגיבורי "שמיגדון!" ("!Schmigadoon"), הסדרה החדשה שעולה היום (שישי) באפל טיוי פלוס. מליסה (ססילי סטרונג, המועמדת הטרייה לאמי על "סאטרדיי נייט לייב") וג'וש (קיגן-מייקל קי, "חברים מהקולג'"), צמד רופאים מניו יורק, נמצאים בזוגיות כבר מספר שנים. הרומנטיקה כבר לא כשהייתה, תחומי העניין שלהם לא תמיד חופפים - בלילה במיטה היא צופה בהנאה בג'ין קלי ודבי ריינולדס מפזזים ב"שיר אשיר בגשם", בעוד הוא, מתוסכל, מנסה לישון עם הכרית על אוזניו. זו לא מערכת היחסים המושלמת שפיללה לה, כפי שמעידה ערימת ספרי ההדרכה על השידה שלה ליד המיטה, שמתיימרים להבהיק יחסים דהויים.

כחלק מהניסיון להצית מחדש את מערכת היחסים, מליסה וג'וש יוצאים לטיול בטבע ומאבדים את דרכם. באמצע שום מקום הם נקלעים אל עיירה מצועצעת ופסטלית בשם שמיגדון, "שבה השמש זורחת מיולי ועד יוני / וריח האוויר מתוק כמו מקרון", שם המקומיים מקבלים את פניהם בשירה ובריקוד. במהרה מתברר למליסה וג'וש שזה לא סתם אתר תיירות שמדמה מחזמר מאמצע המאה ה-20, אלא מקום מכושף ואמיתי שהם לכודים בו עד שימצאו אהבת אמת - מה שחשבו שכבר יש להם.


מחפשים המלצות או רוצים להמליץ על סדרות חדשות? רוצים סתם לדבר על טלוויזיה? הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק, שידור חופר