רק רומן בין טיטי לג'קו יכול להציל את העונה הזאת. ועל הדרך גם את החיים של ג'קו


אפצח במחמאות מספר - הסניקרס של לירון וייצמן הם שינוי משובב נפש - באמת שכבר כאב הלב לראות אותה עומדת על העקבים האיומים האלה ובבגדים לא נוחים בכל מזג אוויר, ליד גיא, שנראה שיא הנינוחות. היה בזה משהו סקסיסטי ומרגיז, ובאמת שהגיע הזמן שדמות האישה בטלוויזיה תעבור מייק-אובר ושיפנימו שאישה יכולה להיות עוד כמה דברים חוץ מכוסית, וכוסית יכולה להיות כזו גם בלי התלבושת האחידה של האיפור הכבד, העקבים, הבגדים הצמודים והפוש-אפ.

דבר שני, איזה יופי שיש מחר הדחה. עושה אותי אופטימית לראות את הדיירים הולכים ומתמעטים, ואת העונה הזאת הולכת ומסתיימת, כי משהו שם הפעם לא מתחבר, ואתם יודעים את מי אני מאשימה. כן, כן, את האיש שהקדשתי טור שלם להשחרתו - אורן חזן. הסברתי למה - אני מנסה למצוא בו משהו אחד חיובי, אבל ללא הצלחה, וראיתי כמה תגובות זועמות של אנשים שטוענים שהמרמור שלי מדבר, ושעשיתי לחזן רצח אופי, ושזו בושה וחרפה. אז אני רוצה לענות לכם, חמודים.

המרמור בהחלט קיים, והוא באמת לא סותם - אבל חשוב לי להבהיר - זה שאני מרירה לא אומר שאני טועה, ומצטערת מאד, אבל לאורן חזן אי אפשר לעשות רצח אופי. האופי שלו הגיע שחוט מראש. אחרי הפרק של אמש אני סגורה על זה שהוא איש בלתי נסבל ואני ממש מקווה שהפעם הוא יודח, כי כל פעם כשאני רואה אותו בא לי לתקוע לעצמי מזלג בעין. אני לא היחידה - אין בן אדם אחד בבית האח הגדול שמצליח להסתדר איתו חלק. הנודניק הזה כל כך אוהב לריב שאם כולם יפסיקו לדבר איתו, תוך יומיים הוא מגיע למצב-טום-הנקס-על-אי-בודד-עם-כדורסל ונהיה צ'ילבה של אהוד הארנב.