פתאום בפרק האחרון הפציע עמוד השדרה של שי. רק על זה מגיעות לו מחיאות כפיים


מריחים את משב הרוח הרענן הזה? לא, זה לא ג'ריקן האפטרשייב שאיתמר קרוב לוודאי מתקלח בו, אלא סיומה של חתונמי; פרק ההחלטות האחרון. אנו ממשיכים בדיוק איפה שעצרנו בפרק הקודם, "איזו התרגשות טיטאנים לראות את שניכם פה" - קריאתו של איתמר, המשמש גם כדמות של תום יער באירועים.

איתמר טוען שהתגעגע לקארין וגם שלח לה הודעה בנידון, מחווה שכנראה נועדה להבטיח שתבחר בו חזרה, לבל ייזרק בטלוויזיה. משם אני משערת שהגיעו גם יתר המחוות הרומנטיות המוחצנות מהימים האחרונים, לרבות הדובי המודפס שטרם הצלחתי להניח עליו ידי."קארין היא גב חזק למערכת היחסים", מחמיא איתמר לקארין בדרכו המפוקפקת. "ברור לי שאני אוכל לסמוך עליה".

לראיה, מסתבר ששלחה לו שלושה מרקים לעבודה בזמן שהיה מצונן, מספר מרקים מופרך לאכילה רציפה, אבל איתמר עף על זה. הוא הרי מחפש עקרת בית (שאפתנית, אבל עקרת בית), ואת התפקיד הזה קארין ממלאת כמעט בהצלחה. רגשות אליה אין לו, והוא מודה בזה בעצמו, אבל משום מה מכריז, "מה שיש ביני לבין קארין זה לא משהו שאוותר עליו אחרי 42 יום". אבל מה יש ביניהם, מלבד שכבת מייקאפ אטומה הרמטית?

המידברן האישי של איתמר לא נגמר כאן: הוא מנחית על קארין חיבוקים גם במעמד המומחים, ואף קם לכבודה, מחווה כבירה שהוא מנכיח גם במילים. מכאן, כשהיא צפונה תחת זרועו, פותח איתמר במלאכה מקצועית של אכילת ראשים, מרעיף על קארין מחמאות ומפעיל עליה עוד ועוד לחץ להיעתר לחיזוריו. "אני אעשה ממך מלכה", הוא מבטיח לה, אבל קארין יודעת שהמלכה הזו תצטרך לישון בחושה.