"לך, תהנה במסיבה", אמרה מעיין לעמרי. זה הרגע שבו היא לא עמדה בדרישה של עצמה


עוד לא השתקמנו מטראומת קארין ואיתמר, והנה מנחיתה עלינו "חתונמי" יום כיף במרפאת שיניים בחסות מעיין ועמרי. אבל לפני הכל, פורפליי. לאות מזל, או אהבה, או לא יודעת מה - אני באמת לא יודעת מה זה הפטיש הזה לדגים - מעיין מצרפת לדג, שהייתי בטוחה שמת כבר, חברה דגיגה. עכשיו שניהם יוכלו לכלות זה לזה את שארית החמצן הנותר בחלל הקלסטרופובי, וגם הדגים.

היום ממשיך להאיר להם פנים כשעמרי מזמין אותה לעזור לו לבחור ספה לדירתם, אך כל זה מראית עין; לבסוף הוא מתגנב מאחורי גבה של מעיין ובוחר ספה אחרת. מי היה מאמין שיזלזל בבחירה שלה אחרי שעקץ אותה בחנות בכל הזדמנות אפשרית? עמרי, שלא מודע לאכזבה של מעיין, מפתיע אותה ביום כיף ב - נכון מאוד - מרפאת השיניים שלו.

ברגע זה, יחשוב הצופה ההדיוט, "טוב, זה מוזר, אבל הוא בטח לא יעשה לה טיפול שיניים", אלא ש"חתונמי" כאן כדי להגשים לנו את כל הסיוטים. זו צריכה להיות בעצם לשון הפרסומת של קשת 12 בין קטעי השידור: ספרו לנו מה הפחד הקמאי ביותר שלכם מזוגיות ובכלל, וקבלו שיקוף מבעית. עמרי מצדו מופתע שהיא לא מכירה לו תודה על התפנוק, שהרי כל אישה חולמת לשמוע מגבר את המילים "נעשה לך הלבנה". בדייט הבא, חוקן.