לא מרוצים מהחומרים: התאגיד שוקל להקפיא השקעתו בהפקת הענק על אייכמן


בדרך להקפאה של הפקת הענק? התאגיד שוקל את המשך השקעתו בהפקת הענק על משפט אייכמן. מדובר בסדרה דוקומנטרית על המשפט ההיסטורי שמופקת על ידי MGM העולמית, תדמור אנטרטייטמנט ואליס הפקות בראשות קובי סיט. ההפקה, בה אמורים להיות מושקעים מיליוני שקלים, עוסקת במשפט אייכמן וצפויה להביא חומרים נדירים שטרם נראו.

לוואלה! תרבות נודע כי בתאגיד מאד לא מרוצים מאיכות החומרים הראשוניים שהוגשו, בפרט ביחס להשקעה העצומה, ודורשים לקבל תשובות בנושאי תוכן ותקציב - בעיקר על רקע העובדה שמדובר בכספי ציבור. בנוסף לכך, נודע כי מבדיקה תקציבית פנימית שערך התאגיד בכל הקשור להתנהלות ההפקה עולים סימני שאלה רבים על ניהול התקציב ונבדקות חשבוניות ונסיעות יקרות לחו"ל.

מכאן נמסר: "כאן שומרים על כספי הציבור ומפקחים על כל ההפקות על מנת שיעמדו במסגרות התקציב ובסטנדרטים של איכות".

קובי סיט, מנהל חברת אליס הפקות, מסר בתגובה: "אנחנו עובדים בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה מלא מול כל גורמי המקצוע בתאגיד השידור. היצירה נמצאת בעיצומה של הפקה בשש מדינות בתקופת מגיפת קורונה עולמית ואנו פועלים לשביעות רצונם המלא של כל הנוגעים בדבר. ביחס לנסיעות, יצא לחו"ל בתנאי קורונה ומלחמה לשש מדינות שונות רק אדם אחד, הבמאי יריב מוזר. אנו כאמור נמצאים בעיצומה של ההפקה ופועלים ללא הרף לשביעות רצונם המקצועי המלא של כל הנוגעים בדבר".