"חתונה ממבט ראשון": ככל שדני מקסים יותר, כך הלב של שני יישבר חזק יותר


בשורה מטלטלת נפלה השבוע על צופי "חתונמי": לטלטאביז יש יצר מיני, כך עולה מהדירטי-טוק של עינת ולירון. "שלא תפתי אותי", הוא מתגרה בה, "אני מכיר אותך". שמישהו יעצור אותם, כי המצלמות פתוחות והשובבים האלה עוד יקפצו זה על זו בנשיקה עם המון רגשות. ואם ברגשות עסקינן, עינת איננה אחת שמסתירה אותם. בעבר, טוען לירון, זה היה מרתיע אותו, אך היום כבר לא.

בני אדם הם דבר מוזר, ולפעמים אומרים בקול רם "לא" על משהו, כדי לטייח את העובדה שמרגישים לגביו "כן", ולהפך. כפי שהוכיחה לנו פרשת ה"פוראבר", עינת מלחיצה ללירון את התחת, אבל כרגע הוא מספיק עף עליה כדי להניח את הפחדים בצד. הם עוד יצופו, אבל רק אחרי שימצו את הרעיונות ל-50 דייטים ראשונים. בינתיים הוא מכשכש ברגל בהתאם למעמדו במערכת היחסים, ויעל מקבלת את ההצהרה כפשוטה.

גם בממלכת פרס, בינתיים, מתנהלים היחסים על מי מנוחות. דני מעיד שהתקרבו השבוע בערבה, גם ברמה הפיזית. ובכן, ראינו, ולא בקרוב תמוש מזכרוננו נשיקת הציפור המלקטת תולעים. גם שני מרגישה שמשהו השתנה, אך הפרומו מתריע שכל זה הולך להתנפץ לה בפרצוף כסיכה בבלון. אבל רגע, צריך למתוח את העלילה הזו על פרק שלם.

ולכן, עוד מונטאז' אהבה בחסות לירון ועינת. "המשפחה שלי מהממת ויחבקו כל דבר שאני מביאה להם", מרגיעה מיצי את פיצי, אמירה שמשמעותה, "אל תדאג, הם מתים לחתן אותי ואין להם סטנדרטים". שם, בבית הלבן (ליטרלי, בית שהוא לבן), מממשים הוריה את ההבטחה.