חיים ב-Seret: "גל גדות היא בן אדם טוב יותר ממה ...

מדור חדשות הכוכבים של מישאל רוברט: במאית "וונדר וומן" מגיבה לביטול הסרט השלישי, ג'יי לנו מגיב לראשונה מאז הפציעה, הווידוי של כוכב "המפץ הגדול" ג'ים פרסונס, סקרלט ג'והנסון מספרת: "טיפחו אותי להיות מושא תשוקה" וליסה קודרו מגלה מה גילתה על עצמה ב"חברים"

במאית "וונדר וומן" מגיבה לביטול הסרט השלישי

לאחר פרסום הידיעה על ביטול הסרט השלישי של "וונדר וומן", צצו שמועות רבות על חלקה של במאית הסרטים, פטי ג'נקינס. בין היתר נטען כי ג'נקינס עזבה את הפרויקט בעקבות חילוקי דעות עם אולפני די.סי. ג'נקינס צייצה תגובה ראשונה לביטול, ובה היא מנקה את עצמה מכל אשמה על נפילת הפרויקט. "אוף… אני לא אחת שמדברת על ענייני קריירה פרטיים, אבל לא אסכים להמשך חוסר הדיוקים. הנה העובדות: הסיפור השגוי הוא שאני עזבתי את הפרויקט. זה פשוט לא נכון. מעולם לא עזבתי. הייתי מוכנה לשקול כל הצעה שביקשו ממני. להבנתי לא היה דבר שיכולתי לעשות כדי לקדם את זה עכשיו. חברת DC ככל הנראה קבורה בשינויים שעליה לעשות, אז אני מבינה שההחלטות שלה קשות עכשיו", אמרה בהתייחסה לשינוי בתפקידי הניהול של האולפן.

היא הוסיפה: "אינני רוצה שהמסע היפהפה שלי עם וונדר וומן יסתיים בטון צורם. אהבתי והיה לי הכבוד להיות האדם שביים את שני סרטי 'וונדר וומן'. היא דמות נפלאה. לחיות בתוך וסביב הערכים שלה גורם לך להיות אדם טוב יותר, כל יום. אני מאחלת לה ולמורשת שלה עתיד מזהיר, איתי או בלעדיי".

לאחר מכן, עברה ג'נקינס לשבח את השחקנית הישראלית גל גדות, שעבדה איתה בשני הסרטים הקודמים. "אין מילים לתאר עד כמה היא קסומה. היא ההתגלמות של וונדר וומן בחיים האמיתיים ובן אדם טוב יותר ממה שהעולם יכול לדמיין. מעולם, ולו לרגע אחד מהמיליון רגעים שביליתי איתה, לא ראיתי משהו פחות מזה. היא מתנה לעולם, ועוד יותר מזה, מתנה בשבילי".