חבר של הקרטל: ייתכן ש"סמוך על סול" הרגה סופית את המצפון של ג'ימי מקגיל

חבר של הקרטל: ייתכן ש


שימו לב, הכתבה כוללת ספוילרים לאירועי הפרק השביעי בעונה השישית של "סמוך על סול", סיום חלקה הראשון של העונה. אם עוד לא ראיתם את הפרק, מומלץ לצפות ורק אחרי כן לקרוא


פעמים רבות כשמדברים על "סמוך על סול", מתייחסים אליה כאל סדרה עם שתי עלילות נפרדות. יש את עולם עורכי הדין של ג'ימי, קים, צ'אק והווארד ויש את עולם הסמים של מייק, גאס ונאצ'ו. מדי פעם העולמות האלה השיקו, בדרך כלל במפגשים בין ג'ימי למייק, ועל פי רוב בצורה מינורית למדי. זה השתנה בעונה החמישית, כשלאלו סלמנקה נכנס לתמונה. במו ידיו הוא כפה על שני החלקים בסדרה להתאחד שוב ושוב. ראשית הוא שכר את ג'ימי כעורך דינו, לאחר מכן שלח אותו להביא לו את הון התועפות שנדרש לו לערבות, מה שהוביל להרפתקה האיומה שלו עם מייק במדבר וקשר לנצח בין שני הגברים.

וגם אז, שני העולמות האלה נפרדו אחרי כן פעם נוספת: בפרק התשיעי של העונה החמישי לאלו הגיע לבקר את ג'ימי, קים התעמתה איתו והוא פשוט יצא לדרכו. בני הזוג פחדו שהוא ישוב, הם אפילו שכרו חדר במלון בשל החשש הזה, אך לאחר מכן מייק בישר לג'ימי שלאלו מת, כך שהם יכלו לנשום לרווחה. העולמות האלה היו כל כך נפרדים לאורכה של "סמוך על סול", עד שרק בעונה הנוכחית, אחרי חמש עונות תמימות ועוד קצת, הסדרה הפגישה בין שתיים מהדמויות המרכזיות שלה - קים ומייק (בפרק שביימה ריי סיהורן עצמה, כמה יאה). מייק סיפר לה אז שלאלו כנראה בחיים, כך שהיא שוב חזרה להציץ מעבר לגבה, אבל גם כך - עלילות הקרטל ועלילות הפרקליטים הוסיפו להישאר נבדלות. עד שפתאום הן התנגשו כפי שלא עשו בעבר, והתוצאות אלימות וטראגיות.


מחפשים המלצות או רוצים להמליץ על סדרות חדשות? רוצים סתם לדבר על טלוויזיה? הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק, שידור חופר