"זמן לעצמי": ביקורת סרט נטפליקס

עם שני כוכבי על כמו מארק וולברג וקווין הארט, במאי קומדיות מוכח כמו ג'ון המבורג, ענקית הסטרימינג נטפליקס שמשקיעה תקציב מכובד - מה כבר יכול להשתבש? מסתבר שהרבה. החל מאפקטים זולים, דרך תסריט ממוחזר ועד כישלון במבחן הגדול ביותר של קומדיה - כמות הצחוקים שהיא מספקת. נראה כי הצופים ירצו זמן איכותי יותר לעצמם אחרי צפייה ב"זמן לעצמי"

הורות יכולה להיות אתגר קשה והפסקה ממנה יכולה להיות דבר מבורך. ב"זמן לעצמי" (Me Time), קומדיה מבית היוצר של נטפליקס, קווין הארט (באחד מארבעה סרטים שנכללו כחלק מהחוזה הנוכחי שלו עם ענקית הסטרימינג) מככב כסוני, אב מסור במשרה מלאה, שמקבל זמן לעצמו בפעם הראשונה מזה שנים בזמן שאשתו וילדיו נוסעים לחופשת האביב. סוני מנסה להמציא את עצמו מחדש ולשבור שגרה, אך מגלה כי הוא כבר שכח איך לחיות.

לאחר ניסיונות כושלים ליהנות בעצמו, הוא יוצא לחגוג את יום הולדתו של חברו הוותיק, האק (מארק וולברג). סוני חושב לפרוק קצת עול אחרי שנים שבהן שימש כעקר בית. במהלך הזמן המשותף שלהם, סוני והאק יוצאים, כהרגלם בקודש, להרפתקה הכרוכה בחגיגת יום הולדתו ה-44 של האק. ניתן להבחין מיידית בהבדלים בין השניים כאשר לעומת סוני, אב מרוכז ואחראי, האק עדיין נשאר בדרכיו הישנות, מחפש את עצמו ונהנה מן הרגע.