"זה הולך לכאוב": ביקורת סדרה

סדרת הדרמה החדשה של BBC ו-AMC ונכתבה על ידי אדם קיי ומבוססת על רב המכר שכתב באותו השם על חוויותיו כרופא צעיר במחלקת יולדות צעיר שמטפס במעלה סולם הדרגות בבית החולים ומנסה לאזן בין העבודה התובענית שלו לבין חייו האישיים. אור טילינגר על אחת הסדרות הטובות של השנה בזכות הכוכב הראשי של בן ווישאו והכתיבה הנפלאה של יוצריה

אדם קיי מצא מזור לבעיות "הרגילות" שלו כרופא צעיר באמצעות כתיבת ספרו האוטוביוגרפי בו הוא מתאר את התמודדותו עם תשישות קיצונית, מפגשים יומיומיים עם מוות, מחלות וחולים איומים. "This Is Going to Hurt" הפך לרב מכר עטור פרסים אשר תורגם ל-37 שפות ועם מכירות של מיליוני עותקים ברחבי העולם. כעת הספר עובד לסדרת דרמה בשם "זה הולך לכאוב" שהופקה בקו-פרודוקציה של רשת BBC - הבריטית ורשת AMC האמריקאית.

הסדרה נוצרה ונכתבה על ידי אדם קיי עצמו ומבוססת על רב המכר שכתב על חוויותיו כרופא צעיר המתמחה במחלקת יולדות בבית חולים ציבור. הסדרה הייתה יכולה להיחשב כעוד קלישאה בסל הסדרות הבלתי נגמרות העוסקות בצוותי הרפואה וחוויותיהם היומיומיות, אך באופן נדיר העיבוד הטלוויזיוני לספרו של קיי למסך, מצליח לבסס אותה כאחת הסדרות הטובות של השנה בזכות הכוכב הראשי שלה בן ווישו ("פארגו", "גיימס בונד") בתפקיד אדם קיי והכתיבה הנפלאה של יוצריה.תיאור תקופתו של אדם כרופא מתמחה היא קומית להפליא עם פן אפל (מאוד), אשר ייאושו לעיתים קרובות ניכר עליו ובכל זאת זהו סיפור סוחף ומרתק, עדין ומלא תובנות. ליהוקו של ווישו כאדם קיי, הוא לא פחות ממבריק ואפשר לומר שזוהי תצוגת המשחק הטובה ביותר עד כה בקריירה שלו.