המבט של בן בחופה עם מעין היה מדאיג, אך המשפט במונית הצליח קצת להרגיע


העונה החמישית של חתונה מ"מבט ראשון" עוררה סערה עוד לפני שהתחילה, עם פרומו שהצליח להיות באדי פוזיטיב ושמנופובי בו זמנית בהתייחסות לאישה במידה 44 כתופעת טבע אקזוטית שלא בהכרח ניתנת לשידוך עם בן אנוש. בצירוף הבשורה על זוג גייז שישתתף העונה, העבירה "חתונמי" מסר ברור כי בדרכה הגמלונית אמנם, פניה מועדות אל השיח החדש. אחרי העונות שבהן ספגה ביקורת על ליהוקים הטרו-סחו-נורמטיביים, ודי באיחור, נראה שההפקה התחילה להיענות לבקשות הצופים. אם לא להיענות לבקשות המשתתפים, לפחות זה.

ולמרות הבילדאפ, יריית הפתיחה של העונה התבררה כשעת נמנום. מהבוידעם נשלף פלאשבק מצמרר לניר והגר, ניצולי "חתונמי" היחידים ששרדו עד היום כזוג. "חתונמי" אוהבת להקדיש דקות ולפעמים גם פרקים וראיונות שלמים כדי להצדיק את עצם קיומה, רק שמי שבחר לצפות בהם ממילא לא זקוק להשתכנע, ולא בשביל הגר וניר הגענו עד הלום. הם נורא חמודים ונורא לא רלוונטיים - איפה רואים כבר אנשים זרים מקיאים זה על זה מחרדה?

בשעה טובה אקספוזיציית הנצח מסתיימת, בדיוק בזמן לאקספוזיציה הבאה - מונטאז' פרצופים. במסגרת הפורפליי לעונה הנוכחית, הבטיחו לנו שהפעם ייחשפו כל המשתתפים בבת אחת, אלא שבפועל, קיבלנו מכל אחד מהם טעימה משל היה זה סרטון גיוס להייטק.