ההרפתקה המוזרה של ג'וג'ו: אוקיינוס האבן | טריילר רשמי 3 | Netflix

פרקים 24-13 של "ההרפתקה המוזרה של ג'וג'ו: אוקיינוס האבן" עולים בכל העולם ב-1 בספטמבר, רק ב-Netflix!

2011, ארצות הברית, פלורידה –
ג'ולין קוג'ו נכנסת לכלא על פשע שלא ביצעה. אביה, ג'וטרו קוג'ו, מגיע לבקר אותה בכלא הרחוב גרין דולפין – כלא באבטחה מקסימלית המכונה "האקווריום" – מתוך כוונה לחלץ אותה משם. אבל זו בדיוק התוכנית של הנחש החיוור, משתמש סטנד מסתורי ומתוחכם. הוא רוצה את מה שחבוי בזיכרונו של ג'וטרו: "הנתיב לגן עדן", אותו נתיב שחיפש דיו, שג'וטרו הכניע זמן רב קודם לכן.

נחש חיוור תוקף את ג'וטרו, מוציא ממנו את יכולת הסטנד שלו ואת זיכרונו בדיסקים ומשאיר אותו במצב של תרדמת. כדי להחזיר את הדיסקים של אביה, ג'ולין מחליטה להישאר בכלא.

יחד עם חבריה החדשים – ארמס קוסטלו, אף-אף, אמפוריו אלנינו, ות'ר פורקאסט ונרקיסו אנסטסיה – ג'ולין נלחמת במשתמשי סטנד אחרים שחדרו לכלא כדי לחשוף מי עומד מאחורי הנחש החיוור ולהשיב את יכולת הסטנד של אביה ואת זיכרונותיו.

פרק חדש וסוער במיוחד בסדרת "ההרפתקה המוזרה של ג'וג'ו" יוצא לדרך – הקרב האחרון שישים קץ לקשר הסבוך בין גורלו של דיו לגורלה של משפחת ג'וסטר השזורים זה בזה עשרות בשנים!

"ההרפתקה המוזר של ג'וג'ו: אוקיינוס האבן"
https://www.netflix.com/title/81280964

הירשמו: https://bit.ly/2vLGAbF

אודות Netflix
Netflix הוא שירות הבידור בסטרימינג המוביל בעולם, עם 222 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי Netflix נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים, מסרטים וממשחקים לנייד במגוון רחב של ז'אנרים ושפות. מנויי Netflix יכולים לצפות ללא הגבלה, בכל זמן ובכל מקום, בכל מסך שמחובר לאינטרנט. ב-Netflix אפשר להפעיל, להשהות ולהמשיך בצפייה – הכול בלי פרסומות ובלי התחייבויות.

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixisrael/ ‎
FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixisrael/
TWITTER: https://twitter.com/Netflix_IL

ההרפתקה המוזרה של ג'וג'ו: אוקיינוס האבן | טריילר רשמי 3 | Netflix
https://youtube.com/NetflixIsrael