"האח הגדול": שרין הודתה על כך שאמא שלה הבטיחה לה חיבוק. זה היה מכמיר לב


כולם יכולים להירגע, משה נכנס לבית.

אחרי וידאו שבו קאזם ניסה לוודא שהוא לא נכנס לבית בגלל ששרין יכולה לקחת מיליון אלא כי הוא באמת רוצה אותה, ולא הגיע למסקנה הרצויה - שרין מחליטה שהיא רוצה שמשה ייכנס כדייר. יפה מצד "האח הגדול" שעשו מחווה ל"חתונמי", והכי מצחיק אם יסתבר שהשידוך הזה יותר מוצלח מהרבה שידוכים שאי פעם עשו בתוכנית ההיא.

שלא תבינו לא נכון, אני לא אני חושבת שמשה הוא איזה פרס גדול, ולפי הנפנופים הנלהבים שלו למצלמות והנשיקות שהרעיף על הקהל נראה שלא ירחק היום שבו שרין תצטער על זה, אבל ללא ספק עדיף שהוא ייכנס לבית מאשר ששרין תמשיך לחכות ששחף יקנא לה. קצת כואב הלב לראות את שרין מתחננת בפני שחף שיילחם עליה כשכל כך ברור שהוא לא שם, לא משנה כמה ישכב לידה במיטה ויקרא לזה דייט. אז שרין אמנם החליפה טריפה בנבלה, אבל במקרה הזה כל הסחת דעת היא מבורכת.

אזעקה הכריזה על תחילתה של משימה שלוותה בהודעה בכריזת האח, לכל דייר 60 שניות לקחת פריט משמעותי אחד ולצאת אל החצר. שמעתי את בר זועקת את המילה "טבק!", עוד מישהו צועק "מצית?!", ואת מרינה שואלת "מה זה פריט?".

הדיירים התבקשו לבחור בני זוג, ומעכשיו, במשך יומיים, ישנו בחוץ וישחקו במשחקי ילדות, כשהזוג המנצח בכל סיבוב יזכה למכתב מהבית. ריוואה נקמה את נקמת הילדים שתמיד נבחרים אחרונים למשחקים ויצאה הזוכה הגדולה של המשחק כשקיבלה את המכתב שלה בלי שתצטרך להתאמץ, ומאותו הרגע זה רק הלך והתדרדר.