ד"ר האוס נוסע ל"טהרן": יו לורי מצטרף לסדרה של כאן

עכשיו זה רשמי: סדרת המתח הבינלאומית "טהרן" תחודש לעונה שלישית, כשלעונה החדשה שמצולמת מצטרף המועמד לפרס האמי, יו לורי, לאחר שבעונתה השנייה כיכבה גלן קלוז. איזה שחקנים חדשים נוספים ישתתפו בעונה החדשה?

אחרי שבעונתה השנייה הפתיעה "טהרן" עם שיבוץ יוקרתי במיוחד של המועמדת ל-8 פרסי אוסקר גלן קלוז, היום (רביעי) הודיע שירות הסטרימינג של אפל כי הסדרה תחודש לעונה שלישית וגם בה יככב שחקן חיזוק בינלאומי: יו לורי, השחקן האנגלי זוכה פרס גלובוס הזהב המוכר לכם כד"ר האוס מהסדרה באותו שם, שיגלם את מפקח הגרעין אריק פיטרסון.

צילומי העונה השלישית, שתשודר ב- כאן 11 וב- +Apple TV החלו בימים אלו כשהעונה החדשה תרחיב את צוות השחקנים שלה כשבנוסף ללורי ולשחקנית הראשית ניב סולטן, יצטרפו השחקנים החדשים ששון גבאי, בהר פארש, פניקס ראי ורבים נוספים.(יו לורי. צילום: Michael Wilson)

הסדרה "טהרן", שנוצרה על ידי משה זונדר, דנה עדן ומאור כהן ומביים דני סירקין, מגוללת את סיפורה של תמר רביניאן, האקרית צעירה מיחידת 8200, שמסופחת למוסד ונשלחת, תחת זהות בדויה, לטהרן למשימה מסוכנת, שאמורה לתמוך בתקיפת מתקני הגרעין באיראן. אחרי שבסוף העונה האחרונה תמר מוצאת את עצמה לבד, היא חייבת למצוא דרך חדשה שדרכה תוכל לזכות מחדש בתמיכת המוסד בכדי לשרוד.