במשפט אחד לפני שנפרדו, חשפה מעיין פרט מוזר על עומרי מאחורי הקלעים


מראה אכזרית נשקפה למשתתפים במפגש הזוגות, ושאלות רבות נותרו פתוחות ממשחק חוטים שהביאה דובי, סליחה, יעל דורון. מעיין, למשל, הגיעה לתובנה שהזוגיות שלה גרועה בדיוק כמו שחשבה. לא, כך לא מתנהל זוג שטוב לו, גם לא בפורמט הזה, גם לא אחרי חודש.

מעיין מבינה שהגיע הזמן לחתוך אבל מתקשה לוותר על חלום הזוגיות הנוצצת, וחגה סביב העניין כשהיא מרביצה בעומרי תורה על חינוך כלבו. הגיע הזמן לומר, ליב פטל אנד ונוס אלון. הכלבים האלה עברו במשך חודש אחד מעבר דירה, נטישת אם וסכסוך גירושין - אולי הם אלה שצריכים בכלל לשבת על ספת הטיפול. כך או כך, שאלת "הזוג הנפרד" שפירנסה את הפרומו נפתרת מהר יותר מכל בעיה בחיים של שי.

אל סוגיית מעיין ועומרי נחזור בהמשך, כי כעת ניצבת לפנינו דרמה שאין שניה לה - לירון מגלה שעינת עייפה לפעמים. הפעם היא קמה ב-13:00, עיניה טרוטות, ראשה דואב. זה מדליק לו נורה אדומה, כי בתור בובת ענק בדיסנילד, הוא לא מכיר מצב רוח רע. הנושא מחייב שיחה בארבע עיניים.

"לפעמים אני יותר באנרגיות כזה, ואז אני רואה שאת לא שם", פותח לירון, וממשיך לשאלון בריאות הכולל שאלות הרות גורל כגון שנ"צ - כן או לא. התשובה הסבירה מגיל 28 ומעלה היא כמובן, "כן, תמיד, אם רק מתאפשר לי", אבל לירון לא קורץ מהחומר של בני תמותה. הוא רוצה אקשן בבוקר, בצהריים ובערב. אפשר היה לצפות שהזוגיות שלהם תעלה על שרטון בשלב כזה או אחר, כדרכן של מערכות יחסים, אבל לא יכולנו לצפות שדווקא זו תהיה הסיבה.