בחדשות 12 מצאו את הסיבה האמיתית לקורונה: עומר אדם


לא הטיסות לחו"ל, לא הזלזול בהנחיות ולא מתנגדי החיסונים - בחדשות 12 החליטו לעמת אתמול את שר הבריאות ניצן הורוביץ עם הסיבה האמיתית להשתוללות מגפת הקורונה בישראל: הזמר עומר אדם. השר הקדיש שש דקות לריאיון במהדורה המרכזית לקרן מרציאנו, נתן תשובות מלאכותיות לשאלות מצוינות של המראיינת בנוגע לחיסון השלישי, הסביר בצורה לא משכנעת את הזגזוג של משרדו בנוגע להגבלת התקהלות וחשף שוב שמי שבאמת מנהל את כל העסק - לטוב ולרע - הוא שר האוצר אביגדור ליברמן.

אחרי כל זה, הכותרת של הריאיון כפי שבחרו עורכי אתר N12 היה: "הורוביץ נגד עומר אדם: זה לא יכול להתרחש ולא מקובל עליי - הפרת החוק". בכותרת החיצונית כבר הובהר כי הורוביץ "תקף". בסטורי של חברת החדשות התנוססה תמונה מפוצלת של הזמר הנערץ לצד תמונה מאוד לא מחמיאה של השר (אין ספק שמדובר במקריות) והכיתוב: "זאת הפקרות".

ואכן, הכותרות לא שיקרו. שתי דקות לתוך הריאיון, מרציאנו הציגה בפני השר קטע וידאו מתוך ההופעה של עומר אדם בהיכל הספורט ביד אליהו בתל אביב במוצ"ש האחרון. "12 אלף איש במקום סגור", היא הדגישה את האבסורד, והמשיכה לשאלה: "זה מסוג הדברים שמקובלים עליך?". בלי לחשוב פעמיים, הורוביץ הגיב: "לא, זה לא מסוג הדברים שמקובלים עליי".