אתם כנראה לא מכירים אותה, אבל זו הסדרה הכי מצחיקה בטלוויזיה


זה נכון שאין תחרות גדולה מדי, אבל יכול להיות שהקומדיה הכי טובה כרגע על המסך מסתתרת בחינוכית? כנראה כן: סדרת הנוער "האחיין שלי בנץ", שיצר דרור ויידמן ואתמול הוכרז כי תעלה ליגה ותשודר גם בכאן 11 החל מיום שישי הקרוב, היא כל מה שאפשר לבקש כרגע: פרועה, אינטליגנטית ואפילו חתרנית לפרקים, שתצחיק גם מבוגרים.

במה מדובר בעצם? יוני רובין (דניאל קורן) הוא מורה שלומפר, היסטרי ומגושם שחולם לנהל את התיכון שהוא מלמד בו - תיכון בגיריונית, שם שמשלב את בן גוריון, בגין וחנות הנוחות אלונית. יוני משתכנע לעשות עסקה עם השטן (מאור כהן), שהוא בעצם היפי עכשיו: כל מה שירצה אם רק יצליח להעביר את הבן שלו, בנציפר או בקיצור בנץ (אורי ורד), את הבגרויות. הנער השדי מתחיל ללמוד בתיכון כשהוא מספר לכולם שהוא האחיין של יוני שהגיע מצפון קוריאה. כפי שנגלה במהירות, התיכון הוא גיהנום גם לאלה שהגיעו מהשאול עצמו.

בנץ הגיע מהגיהנום, והוא אינו יודע איך מתנהגים בני אדם - אבל עובר פשוט כאאוטסיידר מוזר בתיכון מבלי שסביבתו תחשוד. הוא מתאהב בנטע החכמה (נועה כהן), ומצטרף לחבורה שכוללת את ניצן הפריקית (נועה אסטנג'לוב, צליל מ"המפקדת"), אלכס החנון (עידן מרין), ואולף, תלמיד זר ומשונה מבלגיה (ראם קופלוביץ'). בתיכון כמו בתיכון, הם נאלצים להתמודד עם החתיך הדביל שעונה לשם ליטל הבן (יהודה בוחבוט) ומלכת הכיתה העשירה והמרשעת יולי (אמה אלפי). מאחורי מלחמת המעמדות, כולם מחפשים אהבה, חברות והערכה, ונאלצים גם ללמוד משהו מדי פעם. לעתים ההרפתקאות מתובלות בקצת כוחות קסם שעוד יש לבנץ או בקשריו עם הגיהנום, מה שיוצר סיטואציות מופרכות כמו זימון של גוליית ודוד למשחק כדורסל או פרסומת למזגנים בכיכובו של סטלין (!).


מחפשים המלצות או רוצים להמליץ על סדרות חדשות? רוצים סתם לדבר על טלוויזיה? הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק, שידור חופר