"אני חיפשתי את השקט ואת הבית, עומרי חיפש את המסיבות"


בפרק ב"חתונה ממבט ראשון" שבו עומרי קראוס ומעיין רובין נפרדו, הטיחה מעיין בעומרי שבכל פעם שנכבות המצלמות הוא הולך למקומות אחרים. בעקבות הדברים הורמו הרבה גבות ונשמעו הרבה ספקולציות, אך ממרחק הזמן מנסה מעיין להסביר מה בדיוק קרה שם. "עומרי הגיע לישראל אחרי שהוא חי עשר שנים בחו"ל", היא אומרת בריאיון לוואלה! תרבות. "הוא רצה לפצות על החסך באמצעות מפגשים רבים עם חברים, מסיבות, משפחה. הוא יצא הרבה ואני הייתי נשארת בבית. בסוף, כשאתה רוצה זוגיות, אתה מחפש גם את המקומות הביתיים האלה. הייתה לי מראה מאוד חזקה בשיחה שלי עם ניצן בסופ"ש זוגות. היא סיפרה לי שהיא ומנו פשוט יושבים במרפסת, שותים, מדברים על החיים וצוחקים. היא אמרה לי שהם לא צריכים אטרקציות גדולות בשביל ליהנות אחד מהשנייה. משהו במקום הזה של לסגור את היום ביחד, לפתוח את היום ביחד, אני חיפשתי בדיוק את זה, את השקט ואת הבית. הוא חיפש לחוות, לצאת למסיבות, לפגוש חברים. שם נוצרו אצלנו הפערים".

והשיחה שלך עם ניצן היא זו שגרמה לך להבין שזה לא זה?

"לא. דווקא הרגע המשמעותי היה במשחק של הזוגות עם חוטי התפירה. שאלו את עומרי איך יש לו אומץ לא לנסות ולמה הוא לא קופץ למים. לאורך העונה עלו בי הרבה פעמים השאלות האלו ביני לבין עצמי. תהיתי אם אני היחידה שרואה את הצעד שהוא עושה קדימה ואז מיד שלושה צעדים אחורה. תהיתי אם זה רק בראש שלי. חשבתי לעצמי שאולי אני מפרשת את המציאות לחומרה ומגזימה. אבל כשראיתי שגם אחרים רואים את הסיטואציה כמו שאני מרגישה אותה - הבנתי שצריך להיפרד".

כשעומרי היה עוזב בזמן שהמצלמות לא פעלו - הרגשת שהוא גם מנסה לברוח ממך?

"שאלה טובה. אני חושבת שכנראה היו בו גם מקומות שהוא לא רצה את מערכת היחסים הזו. כשבני זוג רוצים להיות ביחד - אז הם ביחד. כשיש שני אנשים שרוצים להיות זה עם זה, הם רוצים ללכת יחד גם למסיבות ולהכיר ביחד את החברים. עומרי רצה להיות עם החברים שלו בלעדיי. אני מבינה את זה, הוא פחות רצה שאני אהיה איתו בסיטואציות האלה וזה בסדר".