אוקיי בומר: ירד לנו לגמרי מליאור כלפון ב"האח הגדול"


"כזה דבר עוד לא היה", אמרו הפרומואים של תחילת העונה "חוקים חדשים", מי ישמע. דמיינתי דברים קיצוניים ומרגשים, בסוף מה קיבלתי? העמדות פומביות להדחה שלא עובדות טוב - יש משהו בפרטיות של חדר האח הגדול שמוציאה מאנשים את האמת, וזה לגמרי מתפספס בהעמדות הפומביות. סליחה, גם את ראש הבית קיבלתי. מה זה נותן לי? כלום, מלבד העובדה שראש הבית מכניס מישהו לרשימת ההדחה, השינוי הזה בעיקר גורם לתקציבים לעבור הרבה יותר חלק - במקום עשרה אנשים צווחים מול לוח מחיק ומורחים אחד על השני טחינה הנסיך, אדם אחד יושב לבד בחדר ומזמין מצרכים מטאבלט בעוד השאר צופים בו מהסלון. התוצאה - תשעים אחוז פחות ריבים על התקציב. לא מרגש.

ואתמול פתאום צץ הריאיון של רמי ורד בצינור, מתוך הבית. WTF? מסתבר שהחוקים החדשים מאפשרים לאנשים להתראיין מתוך הבית והפכו את גיא לרר לחלק מהפקת האח הגדול - אתמול הייתה הפעם השנייה שראינו אותו כחלק ממשימה, וכנראה שהיא גם לא האחרונה. להגיד לכם שהריאיון עם רמי ורד היה מעניין במיוחד אני לא יכולה, לצערי, כי לא קרה בו כלום מלבד העובדה שרמי בכה בסוף הריאיון, מה שכבר ידענו מהטיזר שראינו שלוש פעמים, ושאורכו היה כמעט כאורך האייטם.

כרטיסי הזהב, לעומת זאת, הם כבר הרבה יותר משמעותיים. מדובר בשני כרטיסים שמשמשים לביטול הדחה, בהם יזכו מנצחי משימת הכספת. זה באמת שינוי מדהים, השאלה היא רק באיזה מחיר - הרי אין מתנות חינם בתכנית הזאת. אדם שיבטל את ההדחה שלו בטוח יצטרך להדיח מישהו במקומו, או שיודח זה שקיבל הכי פחות הצבעות אחריו. מה שבטוח, פשוט זה לא יהיה.